1. Home
  2. Dünya
  3. Gürcistan
  4. Tiflis Turları arasından en uygun olanı şimdi seçin!

Tiflis Turları arasından en uygun olanı şimdi seçin!

0

Farklı şehir yapısı, şehir içindeki teleferik noktaları ve tarihi binaları ile herkesin belki de 1 kez görmesi gereken güzel şehirlerin başında Tiflis gelmektedir. Tiflis turları ile hayal ettiğiniz ve en farklı hizmeti sunacak olan seçenekleri şimdi incelemelisiniz.

Tiflis Gürcistan’ın başkentidir. 350 km²’lik bir alana kurulu olan şehrin nüfusu 1.345.000’dir. Eskiden İpek Yolu üzerinde yer alan Tiflis sosyal açıdan ve kültürel açıdan oldukça gelişmiştir. Tiflis turları arasından kendiniz için en uygun olanı yakalamak isterseniz seçimlerinizi hava durumuna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları Tiflis turları için en doğru zamandır. Tiflis yarı tropik iklimde bulunan bir şehirdir. Bunun için yağışların olmadığı zamanları tercih etmelisiniz.

En çok tercih edilen turlar arasında ise Tiflis Batum turu bulunmaktadır. yaz tatili ya da bahar turları için en güzel tercihlerden olabilir. Tiflis otelleri ve Tiflis uçak bileti gibi seçenekleri ne kadar erken tercih ederseniz, sizin için o kadar karlı olur ya da Tiflis turları kapsamında zaten size en uygun olanı sunulur.

Türkiye’den 2 saat önde olan Tiflis, casinoları ve gece hayatı ile meşhurdur. Eğlenmeyi seven ve en keyifli turlar arasında yer alan Tiflis turuna çıkmadan şehir hakkında bilmeniz gerekenleri incelemeniz gerekmektedir. Turistler tarafından genellikle Tiflis casionlu oteller tercih edilmektedir. Hem daha eğlenceli hem de daha farklı seçenekler sizi beklemektedir.

Tiflis Turları

Tiflis’te Alışveriş

Taze meyve ve sebzenin cenneti olan Tiflis et ağırlıklı mutfağı ile bilinmektedir. Ayrıca pilav çeşitleri de oldukça boldur. Tiflis’e gittiğiniz zaman alışveriş için bolca zamanınız olacaktır. Kozmetik başta olmak üzere kıyafet, elektronik ve daha pek çok şey satın alabilirsiniz.

Tiflis turları sırasında gezip göreceğiniz yerler arasında Narikala Katedrali, Holy Trtinty Kilisesi, Anchiskhati Bazilikası, Doğal Botanik Bahçesi, Kartlis Deda Anıtı, Turtle Gölü ve Tiflis Açık Hava Müzesi bulunmaktadır.

Yurtdışı tur seçenekleri arasında olan Tiflis, Gürcistan’ın en meşhur şehridir. Öncelikli olarak konumu ve tarihi şehir yapısı ile pek çok insanın dikkatini çekmektedir. Siz de bu farkı ve keyfi yaşamak için Tiflis turlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Her yıl için günün en keyifli zamanlarını planlamak ve bu planların içerisinde Tiflis turlarını da eklemenizi tavsiye ederiz. Tiflis’in farkını gittiğiniz zaman anlayabilir ve yılın en keyifli zamanları için seçimlerinizi hemen yapabilirsiniz.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir