1. Home
  2. Mekanlar
  3. Türkiye
  4. Seyahat Blogları Momondo 2013 Seyahat Blog Ödülleri İkinciliği

Seyahat Blogları Momondo 2013 Seyahat Blog Ödülleri İkinciliği

10

Keyifle takip ettiğimiz, zengin içerikli, bilgilendirici, şevk ve cesaret verici blog siteleri var. Dünyayı GezmekYolda OlmakLöplöpçülerAyfer Onur SeyahatnamesiSandaletli Seyyah Bora Bilgin, Bilinmeyen Rota ve en çok beğendiğimiz Çelebi Alper bunlardan bazıları (hepsini buraya yazamayız, atladıklarımız için özürler). Daha niceleri olduğunu biliyorduk.

Momondo ana sponsorluğu, Gezimanya, Arkeogezi, Uzakrota, Kendingez, Bugunbugece, Radyo Turkuvaz basın sponsorluğu ve PeraMedya hizmet sponsorluğu ile Seyahat Blogları tarafından bir blog yarışması düzenlendi. Yarışmaya katılım için seçilen 100 blog arasında bizim sitemizde yer aldı ve yapılan halk oylaması sonucu ilk 10 blog arasına girdi. Bizler bu sayede hem daha çok bilinir olduk hem de Aylak İlsuMavi Limon gibi nefis başka blog sitelerini öğrenmiş olduk.

Blog Ödülleri Halk Oylaması Sonuçları

Finale kalan bu siteler jüri üyelerince değerlendirildi. Yılın turizm yazarı ve yılın turizm adamı seçilen Cem Polatoğlu, Momondo yöneticilerinden Orkun Eti, çalışmalarını takip ettiğimiz gezgin yazarlar başta Tijen İnaltong sonra Gökhan Erdoğan, Tuğçe Yılmaz, Hüsnü Tavlaş, Tolga Candur, Emel Işıtan, Arman Acar ve Emel Urul en çok beğendikleri siteye 3, ikinciye 2, üçüncüye 1 puanlarını vermişler. Sonuçta sitemiz ikinci oldu.

Blog Yarışma Sonucları

Yarışmayı düzenleyenlere, bizleri oyları ile finalist yapanlara, sitemizi beğenip oy veren jüri üyelerine ve bu ikinciliğe karşılık bizi ödüllendiren Momondo‘ya teşekkür ederiz. Sitemizi içerik olarak daha zengin, kullanım olarak daha basit, görsel olarak daha şık yapma çabalarımız devam edecek.

Bu haftayı bizi sevindiren bu gelişmeyi paylaşarak geçiyoruz, haftaya Langkawi ile Yeniden Uzakdoğu yazısına devam edeceğiz.

Ağustos 2013

Comment(10)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir