1. Home
  2. Mekanlar
  3. Türkiye
  4. Altın Örümcek Web Ödüllerinde 2 Dalda Finalistiz

Altın Örümcek Web Ödüllerinde 2 Dalda Finalistiz

2

Altın Örümcek Web Ödüllerinde finalist olduğumuzu öğrenince çok mutlu olduk, 2 dalda finalist olduğumuzu öğrenince daha da çok mutlu olduk. Hem jüri oylaması sonuçlarına göre, hem de halk oylaması sonuçlarına göre ayrı ayrı ödüllerin verildiği, İnternetin Oskarları olarak adlandırılan ödüllerde bu sene biz de varız. Oylarınız ile bize destek olursanız çok mutlu oluruz.

Gezmek Güzel 2 Dalda Finalist

Altın Örümcek Web Ödüllerinde 2 Kategoride Finalistiz-Kare

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, seyahat bloğumuz “Gezmek Güzel” ile “Bireysel Blog” ve “Turizm & Seyahat” dallarında finale kaldık. Toplam 29 dalda verilen ödüllerde sitemizin konu başlığı içerisine girdiği iki dalda birden aday gösterilmesi bizi çok mutlu etti.

Jüri değerlendirmelerinden farklı olarak, internet kullanıcılarının favorilerini belirlemek için yapılan Halk Oylaması ile her kategoride “Halkın Favorisi” de seçilecektir. Halkın favorisi olabilmemiz için bizlere destek olursanız, İnternetin Oskarlarında kazananlar arasına girmemizde yardım ederseniz çok seviniriz 🙂

Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Halkın Favorilerini seçmek için Facebook, Twitter ya da  Google+ hesaplarınız ile giriş yaparak oylamaya katılabilirsiniz. Hatta, her bir hesabınız ile ayrı yarı giriş yapıp, birden fazla oy verebilirsiniz. Bize destek vermek için;

  1. Lütfen bu linke giriniz. https://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi/
  2. Facebook, Twitter ya da Google+ hesaplarınız ile giriş yapınız.
  3. Baştan üçüncü sırada bulunan, “Bireysel Blog” kategorisinde “Gezmek Güzel”e oy veriniz.
  4. Sondan üçüncü sırada bulunan, “Turizm&Seyahat” kategorisinde “Gezmek Güzel”e oy veriniz.

Oy verdikten sonra, oy ikonu yeşil renk almaktadır. Oylamalar 28 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Altın Örümcek Bireysel Blog

Altın Örümcek Turizm Seyahat

Bize gösterdiğiniz destek ve ilgi için çok teşekkür ederiz.

Altın Örümcek Web Ödülleri Nedir?

2002 yılından bu yana DorukNet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri belirlemektedir.

İş ve günlük hayatımızda, her geçen gün çok daha önemli ve vazgeçilmez bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak, Altın Örümcek Web Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride projeyi ödüllendirmektedir.

Güzel gezmeler dileriz.

Gezmek Güzel

Comment(2)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir