1. Home
  2. Mekanlar
  3. Türkiye
  4. Altın Örümcek Web Ödüllerinde Halkın Favorisi Seçildik

Altın Örümcek Web Ödüllerinde Halkın Favorisi Seçildik

0

Altın Örümcek İnternetin Oskarları Web Ödülleri’nde, jüri değerlendirmesi sonucunda finale kaldık. Finalistler arasında yapılan halk oylaması ile “Bireysel Blog” kategorisinde halkın favorisi seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Destek olan herkese teşekkür ederiz.

Altın Örümcek Halkın Favorisi

Jüri değerlendirmeleri sonucu, finale kalan projeler arasında 5 Eylül – 28 Eylül 2018 arasında gerçekleşen Halk Oylaması sonucunda, 33 bine yakın tekil kullanıcı, 200 bin oy kullanarak HALKIN FAVORİLERİ’ni seçti! Sitemiz www.gezmekguzel.com da bireysel blog kategorisinde halkın favorisi ödülüne layık görüldü. Jüri değerlendirmeleri sonucunda dereceye giren projelere ve Halkın Favorilerine 08 Kasım 2018 tarihinde TİM Show Center’da yapılacak ödül töreninde ödülleri takdim edilecek. Biz de ödül töreninde yer alacağız. Hem jüri değerlendirmesi sonucu bir ödüle layık görülüp görülmediğimizin merakı içerisindeyiz, hem de Altın Örümcek Halkın Favorisi ödülünü teslim alacak olmanın heyecanı.

Tam zamanlı, maaşlı, bordrolu çalışanlar olarak, gezi anılarımızı paylaşmak için oluşturduğumuz platformun bu noktaya gelmesinden çok mutlu olduk. Daha önce Momondo tarafından 3 defa Türkiye’nin en iyi seyahat günceleri arasında gösterilmişti sitemiz. Bu yıl ise Altın Örümcek Halkın Favorisi seçildik. Umarız bizim gezi sevgimiz, bizler gibi diğer tam zamanlı çalışanlara da yıllık izin gezgini olmak yolunda şevk verici oluyordur.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir