1. Home
  2. Mekanlar
  3. Türkiye
  4. İstanbul
  5. Bella Bosphorus ile Boğazda Tekne Turu

Bella Bosphorus ile Boğazda Tekne Turu

0

Bella Bosphorus İstanbul Boğazı ve Adalar bölgesinde, öğle ve akşam yemekli boğaz tekne turu, iş toplantısı, doğum günü partisi, nişan, teknede düğün gibi pek çok alanda hizmet veren Bella Bosphorus teknemizin linkine www.bellabosphorus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bella Bosphorus’un misafir kapasitesi en fazla 100 kişidir. Teknemiz 2015 yılı yapımı olup, 24 metre uzunluğa ve 9 metre genişliğe sahiptir. Kullanabileceğiniz 2 açık teras, 1 kapalı salon ve 2 adet profesyonel bar bulunmaktadır. Kapalı salonumuz, ayarlanabilir klima sistemi ile 4 mevsim hizmet verebilmekte olup, boğazda toplantılar ve yemekli tur organizasyonlarınız için özel olarak dizayn edilmiştir. Açık alanlarda Boğaz manzarasında içkilerinizi yudumlayabileceğiniz rahat koltuklar ve kokteyl masaları bulunmaktadır. Teknemiz Bella Bosphorus’un tüm açık alanları, keyifle boğazda tekne turu yapılsın diye tik ağacı ile, makine dairesi ise özel akustik ses ve izolasyon malzemesi ile kaplanmıştır.

Bella Bosphorus, boğazda tekne turu

Düzenlediğimiz boğaz turları, kişiye veya grubunuza özel olup, talebinizin ötesinde, dışarıdan katılımcı alınmamaktadır. Yemekli boğaz turlarında seçebileceğiniz, et, deniz mahsulü ve açık büfe gibi çeşitli menü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Menüler Türk Mutfağının örneklerinden oluşan kokteyl, kanepeler ve yemeklerdir. Tamamen orijinal örnekler ile özenle seçilmiş içerikler ile hazırlanırlanmaktadır. Bella Bosphorus boğaz tekne turları sırasında her iki barda da uluslararası ödüllü yerel şarap üreticisinden temin ettiğimiz özel şaraplar ve bununla birlikte her türlü alkollü ve alkolsüz içecekler profesyonel ekip tarafından servis edilmektedir.

Boğazda tekne turu esnasında, Avrupa ve Asya kıtaları arasında, Dolmabahçe, Beylerbeyi ve Çırağan Sarayları, Boğaz köprüleri ile Anadolu ve Rumeli Hisarları gibi yapıların yanından geçerken, muhteşem manzaraya tanık olabilme ve fotoğraf çekme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca Sarayburnu üzerinden Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii’ni de teknemiz üzerinden görme şansına sahipsiniz.

Bella Bosphorus, profesyonel ekibi ile kokteyl, yemekli boğaz turu, parti, teknede düğün, nişan, doğum günü kutlamaları, toplantı, sunum ve benzeri her türlü organizasyonu düzenlemekte ve beklentilerinizin üzerinde hizmet kalitesi sunmaktadır.

Boğazda Tekne Turu fiyatları ve menü seçenekleri için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

tags:

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir