1. Home
  2. Mekanlar
  3. Türkiye
  4. Ucuz Uçak Bileti Önerileri

Ucuz Uçak Bileti Önerileri

0

“Çok gezen mi daha iyi bilir yoksa çok okuyan mı” sorusuna karşılık benim cevabım her daim gezen olmuştur. Gezmek, yeni keşiflere doğru yol almak gibi benim için. Bu sebeple bir fırsatını buldukça sürekli İstanbul’un keşmekeşinin dışında bulurum kendimi… Ufakta da olsa bir nefes almak, durup soluklanmak, en önemlisi de arınmak için oldukça etkili bir yöntemdir bu.

Seyahat esnasında ilk olarak belirleyici olan seyahatin uzunluğudur. Çünkü rotanızı bu ölçüde uzak ya da yakın yerlere belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda nereye gideceğinizin kararını da vermek bir o kadar zordur. Bu ilgi alanlarınıza veya bir tatilden bir seyahatten ne beklentisi içinde olduğunuza göre değişir. Diyelim ki gideceğiniz yere de karar verdiniz. Rotanızı çizdiniz. Peki ya ucuz uçak bileti nasıl bulurum? İşte bu soruya uygun cevap bulmak için sıkı bir araştırma yapmanız gerekecek. Çeşitli havayolu şirketlerinin bunlarla ilgili kampanyaları olsa da ben genel olarak ucuz uçak bileti deneyimlerimi Anadolu jet ile yaptım. Güvenilir çalışanları, rötar olayına pek girmemesi ve de konforlu uçaklarıyla Anadolu jet uçuş hikayelerimde her daim yanımda.

AnadoluJetBilet

Uygun fiyat aralıklarında bir bilet sahibi olmak istiyorsanız öncelikle biletinizi çok önceden ayırtmayı unutmayın. Çünkü seyahate çıkacağınız tarih yaklaştıkça uçak biletinin de fiyatları o oranda artış göstermektedir. Bu sebeple keyifli bir seyahat öncesi kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız kesinlikle biletlerinizi önceden alın derim.

Anadolu jet günler öncesinden dilediğiniz tatil için sizlere seçenekler sunar ve pahalı bir yolculuk yaşama riskinizi ortadan kaldırır. Ucuz uçak bileti arayanlar için bir ufak öneri de uçak biletlerini hafta sonu değil de hafta içi almaları olacaktır. Çünkü genel olarak ufak çaplı tatil planları ya da şehir kaçamakları çalışma hayatından dolayı hafta sonu yapılır. Bu sebeple de firmalar bu günlerde uçak biletlerinin fiyatlarını arttırır. Siz de hafta sonu bilet almak yerine iş yerinizden en azından bir gün izin alarak çok daha uygun bir fiyata tatil yolculuğunuzu ucuza getirebilirsiniz.

tags:

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir